AMBASADA ZDROWIAwięcej na stronie www.stenro.pl

 
Przytłaczają Ciebie Twoje kilogramy?
Nie masz siły i ochoty na nic?
Zapraszamy do nas wiemy jak Tobie pomóc!

Wyniki badań krwi (ponad 30 parametrów) dają mam informację, jaka żywność (dobrana według specjalnego klucza) jest Państwa lekarstwem!

Celem kompleksowego programu przemiany materii jest zdrowe funkcjonowanie hormonów, które regulują przemianą materii. Zdrowe funkcjonowanie całego ciała prowadzi do równowagi funkcji gruczołów hormonalnych. Prosty i indywidualny plan żywienia jest podstawowym elementem tego programu, który obejmuje również wejście w zdrowe zasady żywienia, w wyniku których uzyskuje się redukcję masy ciała prawie całkiem "przy okazji".

metabolic balance® nie jest dietą - jest kompleksowym programem żywienia i regulacji przemiany materii. Program przeznaczony jest dla osób, które chcą nie tylko schudnąć, czy przybrać na wadze ale chcą też poprawić swój ogólny stan zdrowia. Program mogą stosować osoby, u których wystepują komplikacje zdrowotne z powodu chorób związanych z nadwagą lub wynikiem złego żywienia np. cukrzyca, zaburzenia przemiany materii, nadciśnienie tętnicze, alegrie, migrena, nietolerancje pokarmowe itp. Podobnie, gdy chcą Państwo niezależnie od wieku zyskać energię i wzrost sił witalnych.
 
Masz pytania? Zadzwoń: +48 91 829 20 34 lub  +48 503 053 353